Blog 09#2021 | Chińska teoria Kaizen – Teorie Spiskowe

A więc witam w teoriach spiskowych – co jest tu przedstawione może mijać się z prawdą i jest tylko moją fantazją opartą na zasłyszanych faktach.

Powiem tak Supremacja Chin i rządy komunizmu i kolesi nad Światem są nieuniknione – smutna przyszłość. Chiny jedne z najludniejszych państw Świata, potęga gospodarcza Nr.1. – Wielki Żółty Tygrys który sięga po koronę Ziemi.

Dokonuje już systematycznych małych kroków na podstawie filozofii Kaizen która niby została wynaleziona przez Amerykanów.

Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku

Lao Tzu

Zaczęło się od tzw „chińszczyzny” czyli plastikowych bubli a doszło do najlepszych i najpopularniejszych smartfonów i globalnej produkcji wszystkiego od biżuterii, poprzez ubrania na elektronice kończąc. Chiny pracują nad Fuzją Jądrową i konkurują na tym polu z USA, Białym Tygrysem.

Chiny poprzez politykę i gospodarkę doprowadziły do cięć w wydatkach na „pokój na Świecie” i Amerykanie wycofali się z Afganistanu – co powoduje konsekwencje dla trzeciego Małego Śnieżnego Tygrysa Europy. Żółty Tygrys podbił ekonomicznie Europę i zabezpiecza własne podwórko kupując zasoby wody dla własnego ludu na podwórku Małego Tygrysa, zresztą kupował wszystko jak leci i ma polityków w kieszeni – dla lojalnych kasa, dziwki i władza.

Tak już w Hiszpanii mamy minimalny dochód na osobę a Europa huczy od wprowadzania nowego ładu w którym wszyscy mamy być równo biedni – no oczywiście oprócz oficjeli. Za pomocą rąk białych pogardzonych braci Rosjan w Europę celowana jest broń hybrydowa – inwazja ubogich, niewykształconych, głodnych i nawet wrogich mas. Zresztą pierwsza fala przyszła od Afryki a Chiny rozgrywają to jak w układance, gdy wyeliminują Małego Tygrysa na polu ekonomiczno/ ideologiczno/ militarnym osłabią jego brata Dużego Białego Tygrysa a on po mału się wykrwawi – tak Chińczycy są bardzo cierpliwi.

Indie natomiast bez gotówki i zamówień ze strony Europy i US będą tanią pogardzaną siłą roboczą dla Chin. Zresztą cały Świat ma pracować dla Najinteligentniejszej, Najcierpliwszej oraz Najzgrabniejszej Żółtej Rasy – rasy panów Ziemi i dla ich Przywódcy.

Kropla drąży skałę słyszałem to zanim poznałem Kaizen i z tego czerpią siłę Chińczycy.

Smutny nasz los, że urodziliśmy się na nielicznym w zasoby ludzkie obszarze przeżartym korupcją i ideologią postfaszystowską. Ja i Chiny wiemy, że mnogość, systematyczność, upór podbijają Świat – my biedni rozzuchwaleni Europejczycy którzy zabijaliśmy własne dzieci, biada nam!

Ps.: Każde Imperium w końcu upadnie 😉

4 myśli na temat “Blog 09#2021 | Chińska teoria Kaizen – Teorie Spiskowe”

  1. UE tez nad tym pracuje, bo to globalny projekt, a chiński EAST jest częścią międzynarodowego ITER. Amerykanie chyba są czele, ostatnio chwalili się, że udało im się stworzyć najsilniejszy magnes nadprzewodzący na świecie, co ma ich znacznie przybliżyć do celu.

    „I powiem Wam zamówiłem ważny tytuł – ale z innej tematyki niźli zdrowie. Zdradzę, że tytuł ważny w nadchodzącej dekadzie a jak patrząc to nawet dłużej…”

    Czyżby z tematyki związanej z tym wpisem? 😜

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s