ShortBlog #244#2021

Właśnie skończyłem oglądać około 14 minutowy filmik od kumpla YouTubera z gry Ratchet & Clank – nie powiem śmiałem się na tym filmiku bo taka kolorowa ta baja – przyznam się szczerze wyśmiewałem potknięcia kumpla i było mi dobrze i wesoło. Dzięki Moniek za wideo 😉

Dziś byliśmy u dentysty, leczyłem kła u bardzo fajnej pani doktor, miła z niej dziewczyna i wszystko wytłumaczy i wyjaśni – i w końcu wszystko wiem co mam robić jakby znów tymczasowa plomba wypadła albo zaczęło boleć.

Poza tym kończę „Esencjalista” – co mam do przekazania? Żyj teraźniejszością nie myśl nadmiernie o przyszłości i nie zamartwiaj się przeszłością a nowy nawyk trudno wyrobić i nie ma drogi na skróty i przede wszystkim rutyna, rutyna i rutyna! (3x!).

Jeszcze nie wydobrzałem po tym hmm, przeziębieniu i jestem osłabiony – za długo przebywam na dworze… Dziś np się opalałem/ wygrzewałem w promieniach letniego słońca – ale zimne powietrze i w domu też zimno brrr.

C.D.N.

3 myśli na temat “ShortBlog #244#2021”

    1. Co to kumpel też pisze Bloga?!

      Jak mi smakuje wątróbka! Chyba zobaczę tego Demon Soul od Ciebie – ciekawe czy się zaciąłeś na pierwszych 50 metrach 😛 hahaha

      Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s