Blog #241#2021 #BookHaul

A więc kolejny Book Haul! Poza tym tak wiem, że orzechy są na pracę mózgu bo każde dziecko to wie i tak każdy we współczesnych czasach ma jakieś problemy ale rzeczywiście kumpel jest bardzo dobry nawet jeśli ma psychozę – szkoda mi go i wiem gdy mu powiem, że nie jest synem Boga to mnie wyklnie i zareaguje źle…

I tak rozważam tak jak Moniek wprowadzenie treści Premium – ale w moim przypadku gdy chyba takie wejdą będą płatne – pocieszające jest to, że długo się nie pojawią, jeśli w ogóle? Ale ogólnie może rozwiążę to inaczej, hmm…

Z rana 1,5 godziny przemarnowałem na wpis innego kumpla, którego niektórzy czytelnicy znają – tak oglądałem giereczkę a raczej nieudane próby przejścia tej gry – Moniek oddaj mi moje 2 godziny!!! Przepraszam ale muszę się tylko ograniczyć do czytania Twoich wpisów bez filmików. Tak w Świecie pełno jest pułapek kradnący nasz czas!

Tworzę stronki dla gabinetów dentystycznych za niecałe 200 zł a tymczasem bratanek mi powiedział, że taki chirurg dentystyczny potrafi w ciągu godziny zarobić 5000 zł – zdecydowanie muszę podnieść ceny!

Poza tym po książce Kotarskiego, „Włam się do mózgu” postanowiłem wykorzystać jego metody i uczyć się bardziej systematycznie w mniejszych partiach czasu a gdzieś tam wyczytałem, że człowiekowi starcza koncentracji na 60 – 90 minut a później jest spadek formy.

Tak wiec teraz będę uczył się od poniedziałku do piątku po 30 minut Bootstrap i po 30 minut Python a stronki będę robił po max 1,5 godziny po przerwie (po po po po ipo :P). Poza tym mam pewien pomysł na naukę którego na razie nie zdradzę – bynajmniej dopóki go nie wprowadzę w życie – choć przy natłoku zajęć może być ciężko.

Book Haul książka „Na luzie”

„Na luzie – Jak sobie radzić ze stresem i nie zamartwiać się na zapas” – kolejna publikacja gdyż czasem stres wygrywa walkę ze mną i moim spokojem ducha.

Jeśli chcesz mnie wesprzeć:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

5 myśli na temat “Blog #241#2021 #BookHaul”

 1. Jakoś statystyki YT nie pokazują, że ktoś oglądał ponad godzinę moje filmy 😉 .
  Poza tym gdybyś oglądał, to wiedziałbyś, że udało mi się ukończyć ten poziom.

  Treści Premium można zrobić (i udało mi się je wprowadzić na własnym hostingu). Niestety. Na WordPress trzeba wykupić dodatkowy pakiet. Też bym tak zrobił, gdybym miał z 15 czytelników.

  Polubione przez 1 osoba

  1. Tak widziałem jak go ukończyłeś – oglądałem 100% pierwszy filmik i odpaliłem drugi ale się opamiętałem 😉
   Ja bym tak zrobił gdybym miał 10.000 czytelników albo i nie 😉
   Powiem Ci że mam unikatowych czytelników poniżej 10 jak opublikuję materiał na następny dzień z czego 4 to wyświetlenia wpisu typu How to… Czyli bieda…

   Nie wprowadzaj Moniek premium – nie chcę płacić 😛

   Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s