Blog #231#2021 | Inspiracja

Imieniny dziś obchodzą: Ezechiel, Luiza, Magnus i Sebald – a ja piszę wpis… Ogólnie to zawalam nocki i często siedzę do 2 – 3 w nocy heh to moja wada a później mam mało czasu z rana – chciałbym mieć więcej gdyż rano najlepiej się czuję tak do 12:00 – 13:00.

Uczyć się/ pracować mogę do 15:00 i to tak na krawędzi dobrego samopoczucia (z przerwami) – u mnie złe samopoczucie objawia się tym, że leżę i nic zrobić nie mogę nokaut totalny! A czuję się jakbym umierał…

Tak więc dziś zawaliłem ranek – z rana poprawiałem moją WWW przez 2 godziny, którą zrobiłem w celach reklamowych – ale Wam jej nie pokażę gdyż tu pełno dowcipnisiów, którzy naciągają na czas i szargają nerwy a to mi nie potrzebne.

Dziś już nie wiem czy zdołam coś porobić przy WWW – zmarnowany ranek. Ale wczoraj poprawiałem stronę dla pewnej Kancelarii Adwokackiej ale telefon mają zablokowany a na mail nie wiem czy odpiszą… Trochę straszy ta ich strona, nie wiem co tam się dzieje?

Chciałbym jeszcze pouczyć się Bootstrap 5 ale muszę wybierać, tworzenie czy nauka i to pewnie będę miał na to pół godziny. A poza tym czytanie do oporu czyli gdzieś tak 18:00 – 19:00 z pewnie przerwą na drzemkę.

Żałuję, że w 2018 nie kontynuowałem tworzenia w Bootstrap, miałem przecież prawie gotową WWW, heh. Dopiero teraz po spojrzeniu z dalszej perspektywy do tego dojrzałem.

Moniek ma dziś dziesiątki wyświetleń – przyznaję się bez bicia pozazdrościłem mu i dodaję ten wpis, czyżby to miała teraz być dla mnie codzienność? Tak „Narzędzia Tytanów” mają rację 😉

C.D.N.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

6 myśli na temat “Blog #231#2021 | Inspiracja”

 1. Nie odpuszczaj tej nauki kodowania stron, lepiej rzadziej i po troszku niż przerwać. Oglądałem tą stronkę co mi podesłałeś i te dwie do których prowadzą linki. W zasadzie stronki w zupełności wystarczające jak na dobrą wizytówkę, może parę literówek – ale to są sprawy kosmetyczne – natomiast wizualnie jest OK. Jeśli po pewnym czasie dołożysz do tego jakieś proste formularze w PHP i może coś przydatnego w JS – to w zasadzie ogranicza Cię tylko to jak głęboko poznasz temat bo podstawy widać masz opanowane.

  Polubione przez 2 ludzi

  1. Stronkę reklamową ciągle ulepszam.
   Na razie oglądam ten kurs BS5 a później biorę się za kurs z polaka też piątka Bootstrap.
   Później powtórzę sobie jako takie robienie Stanek bez tego Framework to znaczy czekają mnie cztery kursy minimum.
   PHP właśnie chciałbym poznać pod formularze.
   Python nie odpuszczam.

   Dzięki za krzepiące słowa 😉 stronki będę robił dalej w tygodniu może ktoś kupił za te 100 zł albo nawet 200…

   Strona kancelarii była zmieniana przez kogoś innego znaczy ja ją zrobiłem ale widzę ktoś nanosił poprawki to powodujące błędy na stronie. Zrobiłem nawet poprawioną wersję tej strony z nowszą wersją Bootstrap ale telefon milczy jest zablokowany wysłałem do nich list elektroniczny ale jeszcze nie odpisali nie wiem co oni tam robią może zawiesili działalność…

   Teraz będę robił dla gabinetu dentystycznego będę musiał pogłówkować z menu… Jak skończę to zadzwonię do tej dentystki się zapytałam czy przyjmie projekt jeśli nie to trudno będę miał doświadczenie gotowy szablon pod stronę.

   Cze

   Polubione przez 1 osoba

   1. No dałeś mi fragment książki to w nawiązaniu do tego twojego listu 😉 chyba nic nie pomyliłem sorki nie widzę wszystkich wiadomości

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s