Codziennik #207#2021

Tak więc wymyśliłem sobie tytuł wpisów i będzie się zwał „Codziennik”, będę podawał nr dnia roku i rok – ot tak. Poza tym modyfikacji uległ czas wpisów z 9 na 8 minut gdyż potrzebuję 2 minuty na publikację.

Co u mnie? A więc ustalałem czas kładzenia się spać – wczoraj nieźle chyba przed 22:00 już usnąłem ale o zgrozo spałem 9,5 godziny – chyba było to spowodowane oziębieniem, tak dziś jest pochmurno i czuję że chłodniej.

Z rana trochę leżałem w ciszy – dałem radę chyba 3 minut. Później zrobiłem afirmacje – dałem radę 30 sekund. I wziąłem się za czytanie 20 stron. Ale po przeczytaniu 10 str zadzwonił kumpel i gadaliśmy 30 minut. Lecz 20 stron przeczytałem. Muszę chyba ćwiczenia wcisnąć po afirmacjach..

Poza tym powtarzałem techniki pamięciowe – nie ma to jak drugi raz przeczytać książkę – zresztą Jim Kwik zmusza do ponownego przeczytania niektórych działów! Poznałem też technikę pamięciową odkrytą przez Greckiego poetę 2500 lat temu oraz technikę zapamiętywania słów przez tworzenie historii.

Moim zdaniem za słabo jest to rozwinięte w tej książce „techniki zapamiętywania” – pewnie trzeba kupić kurs Jima Kwika on-line.

Ps>: Wracam do 9 min pisania!

2 myśli na temat “Codziennik #207#2021”

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s