Ciekawość …

W sumie jestem ciekaw funkcji donacji jaką ma kumpel Moniek – chciałbym ją przetestować. Sądzę, że za pierwszym razem mi się nie uda. A poza tym..

Poza tym przeszło mi przeziębienie i to nie był „Duszny Hindus” 😛 . Chciałbym się streścić i o 22:50 pójść spać – na wpis mam 10 minut. Dziś miałem denny dzień – dlaczego?

Psiak zbudził nas o 2:00 w nocy gdyż ma pewien problem, boli go gruczoł na pupie. Przez co musze za niedługo iść z nim do weterynarza – koszt od 15 do 45 zł za zabieg. Sam niestety tego mini zabiegu przeprowadzić nie umie i żałuję gdyż zwierzak często cierpi.

Tak więc po tej nieprzespanej w całości nocce miałem spadek formy i nie pouczyłem się do 13:00Pythona – zresztą musiałem po 8:00 szykować się znów na dwór i byliśmy godzinę około na spacerze i zakupach.

Nie miałem sił nawet chwycić za książkę, jakąkolwiek i dopiero około 15:00 coś przeczytałem. W sumie zacząłem nową książkę – na temat zalet wstawania o 5:00 rano. Może ona mnie przekona do nie siedzenia po nocy!

Jeśli mowa o książkach to kończę dwa tytuły minn. „Jedna rzecz” i to już drugi raz! Tym razem też jest odkrywcza i inspirująca – jak to ja dużo potrafię zapomnieć …

Pora wprowadzić nowy nawyk – wczesne kładzenie się spać (w miarę wczesne albo wczesne jak na mnie!).

Czas się skończył. Testuje ten przycisk do donacji :

Sam jestem ciekaw czy zadziała 😛 $$$

Postaw mi kawę na buycoffee.to

4 myśli na temat “Ciekawość …”

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s