Depopulacja i wirusy

Nie wiem czy słyszeliście ale pojawił się nowy wirus, tym razem w Kanadzie, według moje pobieżnego osądu (choć mogę grubo się mylić) ma śmiertelność 6 – 8 % i daje ciekawe efekty które w przyszłości mogą zostać wykorzystane do sterowania masami…

Nazwałem ten wirus „wirusem apokalipsy” gdyż wywołuje on wizje zmarłych i ukazują się zakażonemu iście apokaliptyczne wizje. Podobno nawet u ludzi występują objawy (prawdopodbnie) po roku czasu.

Nie wiadomo skąd się ten wirus bierze ani jak wywołuje te wizje (wirus nie jest zydentyfikowany), ani tym bardziej nie wiadomo jak go leczyć. Na razie jest 76 przypadków zakażenia i WHO nic z tym nie robi a wirus się rozprzestrzenia.

Nowy ład światowy podobno przewiduje zwiększenie umieralności światowej do rzędu 300.000 osób dziennie – a tu co chwile nowy wirus, ciekawe!

No chyba, że trwa wojna biologiczno/ gospodarcza pomiędzy mocarstwami która jest ukrywana przed Światową opinią (część biologiczna).

Ludzie zamiast sobie pomagać i wspierać mentalnie to jeszcze siebie dołują i jeden atakuje drugiego. Tu na dole wśród biedoty jest to szczególnie widoczne a co dopiero tam na górze – skoro tu na dole nie mają skrupułów to ci na górze tym bardziej.

Nawet moja Mama mówi, że jest za dużo ludzi na Świecie jak na taką planetę Ziemię – tak więc skoro szarzy obywatele starszej daty to widzą to ci bogaci i wpływowi wiedzieli to dekady wcześniej i się przygotowywali.

Coś czuje, że nastała era wojen biologicznych a raczej wypuszczania wszelakich bakcyli na szare masy. Ja do takiej masy należę i się boje o życie swoje i bliskich…

A Ty trudny kumplu Moniek jak to widzisz? Jak to wy moi skromni czytelnicy widzicie?

Ps.: Chyba sięgnę po ten niemiecki bestseller o dzisiejszej pandemii…

Ps2.: Artykuł powstał dzięki filmowi z kanału YouTube o nazwie „wideoprezentacje” – THX Ator!

6 myśli na temat “Depopulacja i wirusy”

 1. Ludzi na ziemi jest za dużo, wojny są zbyt oficjalne i często przewidywalne. Dlatego eliminacja przeniesie się na grunt biologiczny i zapewne cyfrowy. Już powstają wojska obrony cyberprzestrzeni.

  Polubione przez 2 ludzi

  1. A tu wyniszczenie tymczasem w Europie… I migracje do Europy. .. Czy biedny lud Europy zaszedł tak za skórę rządzącym że się mszczą?
   Zresztą wszędzie wyzysk i grabież… A bogaci sobie 10x transplantację robią serca aby dłużej żyć…
   Nierówność i bieda. Gdybym był miliarderem bym budował przemysł i rolnictwo w Afryce i Indiach oraz eliminował głód, wojny i choroby i rozwijał naukę, energetykę, rolnictwo i medycynę… Ale jest jak jest…

   Polubienie

 2. Ja – od początku pandemii covidowej – jestem zwolennikiem teorii, że to wszystko to Cicha Trzecia Wojna Światowa – wywołana może przez Chiny lub USA, dzięki temu słabe jednostki ludzkie zostaną wyeliminowane, a problem przeludnienia Ziemi zniknie..

  Polubione przez 1 osoba

  1. Słabe i nie jolalne (którzy nie wezmą szczepionki), chyba że zamierzają zmniejszyć płodnośc za pomocą tych szczepionek jak to robili z afrykańskimi kobietami – teraz to nic nie wiadomo, tyle jest teorii że szary człowiek się nie połapie… Oby nie chcieli od razu wyeliminować tych 60 – 70 % zaszczepionych z puli genetycznej (i ich niedoszłych potomków)… Cze 😉

   Polubienie

   1. No i przez chemie w jedzeniu i wszechogarniający plastik, złe nawyki żywieniowe i duposiedzenie, smartfony i wywoływaną przez nie depresję…

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: