„Monty” Python

WIĘC TO MA BYĆ KRÓTKI WPIS – TAK ABYM NIE ŚLECZAŁ Z GODZINĘ PRZY KLAWIATURZE – ups CapsLock, to się zaczyna… Kuźwa nie poprawiam!

Tak więc dziś z ledwością dałem rade ponad 1,5 godziny uczyć się Pythona z Moshem z YouTube. A jest to taki kurs 6+ godzinny, oglądam i robię przykłady a przy okazji obeznaje się z angielskim gdyż kurs jest prowadzony po angielsku chyba przez Amerykanina.

Była lekcja o Listach, Tuplach i hmm Słownikach? Bynajmniej o tych parach klucz : wyrażenie… Doszedłem też do „def” czyli FUNKCJI – kumpel już mi wcześniej je przedstawił a tu były bardziej wytłumaczone, choć jak na mój gust nie tak do końca albo mam za słabą znajomość angielskiego…

Z nazewnictwem mam jeszcze problemy i powiedzmy myśleniem matematycznym… Sama nauka podstaw programowania jest prosta ale aby rozwiązywać zadania programistyczne albo trzeba mieć doświadczenie albo Mózg – ja mózgu nie mam dlatego chcę zdobyć doświadczenie.

Przerabiam już kursy z dwóch książek i jeszcze z innego kursu wideo… Zauważyłem, że lubię napoczynać i nie kończyć kursów/ książek i mam takie postanowienie – skończyć kurs Mosha! Jestem dopiero na 2h 30 m materiału więc przed mną pi razy oko jeszcze 2/3 kursu.

Ogólnie to mam problem z kończeniem rzeczy, gdyż zaczynam, zostawiam i biorę się za następne – muszę z tym no właśnie SKOŃCZYĆ!

I to miał być krótki wpis więc KOŃCZĘ!

2 myśli na temat “„Monty” Python”

    1. No bez pesymizmu mi tutaj wystarczy zdobyć doświadczenie i wszystko się poukłada a myślenia matematycznego można się nauczyć tylko trzeba ćwiczyć 😉

      Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s