50+ 60+ 70+

I wykupiłem informacje na pewnym serwisie – mi się przydadzą! Do wpisu baczność!

Dzisiejsze półtoragodzinne posiedzenie przed PC zaliczyłem „zgonem mózgu” (TM), chyba dlatego, że wcześniej siedziałem na smartfonie – te dosłownie parę akcji i wahania na CD Projekt poszatkowało mi mózg…

Ale ja nie o tym! Mianowicie miałem pisać o kobietach 50+ etc. Nie to żebym lubił w sposób matrymonialny takie przedstawicielki płci pięknej ale z nimi można dłużej pogadać i nie spiep… nie uciekają po 20 sekundach tylko rozmawiają nawet pół godziny plus.

Tak z takimi kobietami fajnie się rozmawia i to jest ich wielki plus a że są starsze to je zawsze „dopadnę” nie jak te młode 20+ które mają w miarę sprawne nogi i zawsze uciekną… 😀

Darze szacunkiem osoby starsze choć też mam swoich „wrogów”, np panią która krzyczała na mnie bo psiak osikał jej żywopłot albo panią która nachalnie usiłuje wyrwać nam ogródek za „grosze” bo jakieś tam „dzieci płaczą za zielenią”…

Ale przynajmniej jest do kogo pysk odezwać i pogadać bo gdybym miał liczyć na 20+ to bym jedno słowo na trzy miesiące zamienił – prawie dosłownie!

Dziś przyszły mi książki, duuużo książek w tym Muminki (ciekawi buhaha) ale Book Haul na razie nie będzie a na pewno nie dzisiaj!

Dziś też ze względu „zgonu mózgu”(TM) nie trzymałem diety – niestety gdy ta zapaść nastąpi muszę sobie przekąsić i wypić masę wody – kawa inka, herbaty, zioła. Oraz siedzę trochę dłużej.

Mówię Wam co się działo dziś o 15:35 na CD PROJEKT to głowa mała! Nie mogę się doczekać poniedziałku! Oby poniedzielnik był łaskawszy dla mnie niż ten piątek.

END

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: