Zamówienie na pchlarza

Dziś chodząc z psem, rzucił mi się w oczy nowy łobuz na osiedlu, może miał parę – kilka miesięcy, sorki nie jestem znawcą to nie wiem. Mowa tu o pewnym dachowcu, który to z zaciekawieniem chodził jakby za nami…

Mama chciała abym go przyniósł ale nie wiedziałem czy dogada się z psiakiem, ewentualnie bym go wypuścił gdyby darli koty. Ale gdy byłem wieczorem na dworze, notabene po kąpieli kociak wyszedł za nami ale na moje – mamy nieszczęście, a kota może szczęście, spotkała go młoda para. Może mieli 16 – 21 lat, sorki ale to była prawie 23 w nocy i było dość ciemno, tak więc gdy go zobaczyli zaczęli go wołać i kociak przyszedł do nich.

Dalej już nie obserwowałem, ale później tyle go widzieli, może znalazł nowy dom? Zresztą o wychowaniu kota nic nie wiem, posłanie by miał ale kuwety u nas brak no i kwestia Toffika … Ot taka nocna przygoda.

Co do BML to sprzedałem z zyskiem 164% za kwotę 22,70 zł gdyż widziałem, że w zakresie 5H robi „W” i teraz widzę dotarło do 24 zł, hmm. W sumie miałem szansę dokupić za 18 zł z hakiem ale jeszcze jestem za małym i zbyt niedoświadczonym inwestorem. Suma akcji – kupno opierała na śmieszną kwotę, śmieszną dla inwestora, ktoś by mi wręcz powiedział, że za takie kwoty to się nie gra, ale zysk po odliczeniu prowizji jest.

Ośmielony zyskiem kupiłem książkę od Blogera/YouTubera za około 70 zł razem z przesyłką. Jaką? Tego nie zdradzę! Zobaczycie w Book Haul 😉 . Co do tematyki książkowej to udało mi się w tym tygodniu skończyć jedną książkę – finansową. Jeszcze po przeczytaniu powtarzałem sobie z niej parę zagadnień. Powiem tak, na pewno idzie na półkę „przydatne”.

Jeśli macie typy na akcje i dobre uzasadnienie bądź opinię od jakiegoś dobrego inwestora (link) – piszcie. Chciałbym re-inwestować tą kwotę 😀 .

Ok, już nie zamęczam i kończę.

Cze 😉

4 myśli na temat “Zamówienie na pchlarza”

 1. Hej 🙂
  A jednak się skusiłeś na zakup książki 🙂 jestem ciekaw co to za diamencik kupiłeś.
  Gratuluję udanej inwestycji – ja niestety w spółki/akcje obecnie nie inwestuję, także nie mam jak doradzić.
  A jeszcze takie pytanie… na jakiej platformie inwestujesz?
  Pozdrawiam!

  Polubione przez 1 osoba

  1. No skusiłem się to przez ten dochód z giełdy 😉

   Co do platformy to wolę zachować to dla siebie – względy bezpieczeństwa.

   A żałuj że nie inwestujesz w tym czasie się bardzo opłaca a Ty z pewnością masz sporo kapitału…

   Cze

   Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: