Wrap-Up lipiec 2020 I tydzień

I oto podsumowanie pierwszego tygodnia lipca, czyli czytelniczy wrap-up (co przeczytałem). Powiem tak, już nie będę się rozpisywał nad tytułami tylko pokażę zdjęcia, masę zdjęć! Pewnie się dziwicie? Ano czytam też komiksy! A w tym tygodniu wzięło mnie na US comics. Poza tym w zestawieniu znalazły się trzy książki więc jestem zadowolony! Zapraszam na „pokaz slajdów” 😉

Słowo o książkach!

„Złoto Johnny’ego” to taka bajka o kapitaliźmie i roli pieniądza w gospodarce, sprowadzone do bardzo prostej bajki – tylko dla najmłodszych!

„Magia życzliwości” ta książka mnie urzekła czyli jeden dobry uczynek dziennie a świat będzie lepszy a ty zdrowszy.

„Dieta Sirtuinowa” – bardzo ciekawa pozycja choć krótka. Dzięki niej stosuję 6 dni w tygodniu (oprócz obitych niedziel) zasadę „zjadaj o 30% mniej z posiłku” oraz dowiedziałem się które produkty przedłużają życie i polepszają zdrowie, nawet w zestawieniu znalazła się ciemna czekolada i kawa!

Co do komiksów to większość 99% mi się podoba tylko jeden okazał się kiepski, jak dla niemowlaków. Interesuje się rysunkiem i chciałbym nauczyć się angielskiego (komiksy są po angielsku!) i powracam do młodzieńczych pasji (tak za młodu zbierałem amerykańskie komiksy – polskie wydania, choć trwało to może 2 – 3 klasy podstawówki) i wuala!

Ten nadchodzący tydzień też może być ciekawy albo ubogi pod względem przeczytanych pozycji… Zobaczymy! A książkę to skończę jedną, ale chyba raczej mogę nie dać nawet jej rady gdyż uczę się języka angielskiego i niemieckiego 4 dni w tygodniu.

Cze 😉

7 myśli na temat “Wrap-Up lipiec 2020 I tydzień”

    1. Kaczor Donald i mangi też komiks Kajko i kokosz to komiks 😉 co prawda niektóre są dla młodszego widza czy też czytelnika

      Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: