Jak szybko zarobić 200 zł?

Słuchając Brian Tracy i idąc za jego namową wypisałem kilkanaście pomysłów na zarobienie „200 zł” (taka burza mózgów, pomysłów niby miało być 20 ale i mniej starczyło), tak taka kwota mnie na razie satysfakcjonuje. I wiecie co? To działa, już zarobiłem 200 i szykuje się kolejny zarobek.

Oto kilka moich pomysłów:

 • tworzyć www w Bootstrap
 • myć okna
 • poprosić Mamę o kasę
 • kręcić codziennie filmy na youtube
 • kręcić o Bootstrap na youtube
 • myć groby
 • zbierać puszki
 • sprzedać stare książki
 • sprzedać mangi/ komiksy
 • rozwinąć bloga
 • nagrywać często na tiktoka
 • sprzedać stary sprzęt komputerowy/ RTV
 • napisać opowiadanie na 32 strony
 • zbierać butelki

Niby lista śmieszna? Ale już dzięki niej zarobiłem 400 zł i nie była to ta opcja „Mamo poratuj” ;). W dodatku pieniędzmi ze sprzedaży podzieliłem się z Mamą pół na pół. I takim oto sposobem mam 200 zł w kieszeni z prognozą na kolejne 200+ zł.

Dlatego nie porzucę Bloga ani YouTube (filmik dopiero za miesiąc(?)). Tak mając 100 aktywnych czytelników/ widzów/ subskrybentów można nawet zarobić 1000 zł (10 zł x 100). Tak niby 10 zł ale matematyka jest nieubłagana!

Zastanawiam się co przyniesie dalsza lektura pozycji Brian Tracy i myślę na serio nad pisaniem opowiadań, nawet jeśli miałbym sprzedać je po max za 4,90 zł to myślę, że swoje 200 zł bym zarobił.

A póki co kontynuuje naukę angielskiego z słuchowisk. Poza tym myślę nad pewnym biznesem na który wpadłem już hmm rok półtorej temu a który spodziewane zyski może mi przynieść za rok, dwa bynajmniej myślę te 200 zł/ m-c bym zarobił a może i więcej?

Tak więc koncentracja nad angielskim i do przodu – w sumie myślę niedzielę przeznaczyć na pisanie.

A Wy macie pomysł na dodatkowy zarobek 200 zł? (mogę się założyć, że macie lepszy od mnie 😉 ).

C.D.N.

6 myśli w temacie “Jak szybko zarobić 200 zł?

 1. Mam pomysł na zarobienie nawet kilku stow. O ile nie zamierzasz wracać do PlayStation i jeśli masz jakieś gry cyfrowe na koncie (pełne) to polecam sprzedać. Cyfrowe można liczyć za 50% obecnej ceny rynkowej w pudełku. Hmm.. ty chyba nie kupowałeś nic cyfrowo tak myślę.

  Polubione przez 1 osoba

  1. Tak mam cyfrowego mam ich kilkanaście plusz PlayStation Plus ale nie wiem jak polega handel na nich jeśli możesz napisać wpis na swoim blogu byłbym wdzięczny sorki za głupią wypowiedź ale Google nie mam ochoty włączyć komputera

   Polubienie

 2. Sprzedaż swoich rzeczy to nie jest zarobek. To strata. Przykład. Mój tata parę dni temu sprzedał starą, nieużywaną kamerę za 50zł. 11 lat temu zapłacił za nią 1499zł. Czy zarobił? Niestety stracił.
  Swoją drogą czemu mycie okien? ;d
  A nie cieszył byś się gdybyś zarabiał kilka tysięcy i to Ty byś dawał dla mamy pieniądze? 😉

  Polubione przez 1 osoba

  1. Hmm kilka tysięcy? Praca dłużej niż godzina z rzędu odpada więc sam widzisz… No chyba że fizyczna na świeżym powietrzu alew tez nie za długo bo nawet o 11:00 mam zaczątki zgonu mózgu a o 13:00 to się zaczyna jazda…
   Myślę nad tworzeniem www ciągle ale nie wiem czy ktoś chciałby czekać miesiąc aż mu tą www zrobię po 1 godzinę dziennie przy PC. Tak nie mogę się wysilać przy komputerze i myśleć intensywnie dłużej niż godzinę bo to się dla mnie tragicznie kończy „zgon mózgu”. OK pora jeść i wziąć leki!
   Na wpis na Twoim Blogu częściowo odpowiedziałem w mailu. Cze!

   Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: