Book Haul // Maj 2020

Nadszedł maj i skusiłem się na książki – tym razem coś dla ciała i ducha, dla młodszego i starszego. W maju sporo książek za ponad dwie stówy – zaszalałem ;D. Zresztą jedną już skończyłem a kolejną kończę, bardzo krótkie i apetyczne. Ale też przyszły mi opasłe tomy. Zapraszam!

Book Haul Maj 2020

I tak „Zdrowe odżywianie seniora”, kupiłem pod kątem Mamy aby była jak najdłużej zdrowa, notabene dzisiaj włączyłem ćwiczenia dla Rodzicielki – kiedyś już próbowałem ale zawsze zaprzestawaliśmy, chciałbym tego dopilnować tym razem i tak łatwo się nie poddać z Mamą.

„Zasady Canfielda” czyli „Rusz się stąd gdzie jesteś i idź tam, gdzie chcesz być!”, tytuł mi wiele obiecuje ale to jest duża cegła około 480 stron, pisana gęstym drukiem. Mam nadzieję, że jeśli ją zacznę to nie będę jej czytał rok – sądząc po ostatnio czytanej książce Rich Dad.

„Jak nie dać sobą manipulować”, książka która mi się z pewnością przyda – nic dodać nic ująć, manipulatorów jest pełno.

„Odżywianie dla zdrowia”, prawie Biblia i to większego formatu – tą cegłą można zabić! Z pewnością wiedza w niej zawarta oświeci mi różne tematy z tematyki żywienia. Na pewno będę się delektował tą wiedzą a przynajmniej mam taką nadzieję, zobaczymy które poglądy (w szczegółach) są w niej zawarte.

„Ojciec Pio – Święty stygmatyk” coś dla ducha, tu kolega namówił mnie na książki religijne i w sumie jestem mu wdzięczny bo nie tylko samym brzuchem człowiek żyje i rzeczami materialnymi.

„Święta Elżbieta od Trójcy Przenajświętszej” – krótka książeczka licząca 120 stron o Świętej która zmarła w wieku 26 lat. Papież Franciszek w 2016 r dokonał kanonizacji Św. Elżbiety.

Book Haul Maj 2020

„Lęk jak ostatecznie uwolnić się od niego” czyli „Samodzielne techniki eliminowania niepokoju i depresji”. Coś dla mnie – zobaczę co z tego wyciągnę 😉

„Poczucie sensu życia osób starszych” czyli „Inspiracje do edukacji w starości” – literatura pod kątem Mamy, dla mnie zupełna nowość z pewnością po książkach o depresji, lękach, finansach kolejny tytuł do przeczytania.

I top byłby cały Book Haul Maj 2020 – mam nadzieję, że dałem Wam trochę rozrywki 😉

C.D.N.

2 myśli w temacie “Book Haul // Maj 2020

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: