Teorie spiskowe

Czytam pewną ciekawą książkę i w niej jest opisane jak Amerykańscy naukowcy badali wirusa grypy z 1918 r. „Hiszpanki” …

Z sekwencjonowali jego genotyp i częściowo odtworzyli (jego niektóre funkcje), podali nawet naukowe badania do publiczności międzynarodowej. Inni naukowcy stworzyli wirusa domowym sposobem dzięki tym planom … Niepokojące?

Badania były prowadzone nad tym co czyni wirusa grypy bardziej zjadliwym albo mniej i jak ewoluuje? Podobno do 2018 nie rozwiązano tego problemu i rząd przejął badania i ich zakazał. Ciekawe?

Podobno wirus grypy atakował często młode osoby tak jak ten z 1918 r. a bdania nad nim były prowadzone w tym kierunku – dlaczego zaraża te ssaki a nie inne, czyli dlaczego działa z takimi genami a z innymi nie? Interesujące?

Teraz sprawa Chin i laboratorium w Wuhan City – czy możliwe, że w oparciu o Amerykańskie badania dostępne dla wszystkich naukowców przeprowadzano tam własne? Zaciekawiony?

I dlaczego gdy mamy te dane oficjalnie przedstawione i nawet opisane w publikacji (w języku Polskim też) chorują tylko starsze osoby? Wkręcony?

Czy stoimy przed masową bronią biologiczną ukierunkowaną na daną grupę etniczną? Bo przecież można chyba stworzyć wirusa który zabija tylko rasę kaukaską, afroamerykańską albo azjatycką? Czy mamy się bać?

Teraz połączcie te wszystkie zagadnienia i przeanalizujcie fakty!

A wszystkich chętnych zachęcam do lektury „Grypa Sto lat walki” Jeremy Brown. Cięzko mi się ją czyta jak łapią mnie stany pod grypowe / przeziębieniowe a styłu głowy mam dzwonek „koronawirus”.

Zresztą nie wiem co najpierw czytać czy tą książkę czy książkę o inwestowaniu a może jeszcze raz „Ptasia grypa Jak się przed nią uchronić”

One thought on “Teorie spiskowe

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: