Plan warty mln

Plan aby dojść do mln? Mam częściowo taki plan a bynajmniej na 200k – notabene jeszcze nie skończyłem czytać pewnej książki, w niej podobno jest na końcu przedstawione jak to wykonać – przeczytam do deski i zweryfikuję! Oczywiście nie nastawiam się, że na 100% tyle osiągnę ale choć paru procentowy zwrot z inwestycji będzie sukcesem.

Jak zamierzam to osiągnąć? A więc to wiedza dla wybranych i nie zamierzam za darmo się nią dzielić, na pewno nie po tym co mnie spotyka po publikacji czegokolwiek. Ale gdy kupię dom na Hawajach albo na Azjatyckiej wyspie (lub chociażby nad naszym Polskim morzem) z pewnością wstawię fotę – buhahaha 😀

Pierwszy etap planu to na pewno skończyć odpowiedni zakres literatury, te kilka książek o finansach by wypadało zmiażdżyć! Zresztą już wiem, że zarobek na YouTube tylko dla wybranych a hejt jest tam niemożliwy – spójrzcie tylko na Magdalenę Augustynowicz „Otra Vida” (chyba nie pomyliłem nazwiska?), oprócz tego że ma masę łapek w górę chyba 60% ma w dół i za co, że jest niepełnosprawna, że prowadzi działalność na YT?

Moniek Ty grasz w lotto i wierzysz w wygraną a ja wierzę w inteligencję finansową i wykorzystanie możliwości wolnego rynku. Nie wiem czy mi się to uda gdyż kwota jaką dysponuje obecnie jest śmieszna ale może coś więcej w rok odłożę – w sumie zastanawiam się nad rezygnacją z tego mini biznesu z komiksami gdyż zabiera mi znaczną kwotę a zwrot dopiero za parę lat, jak wyliczyłem…

Tak musiałbym docisnąć pasa i prawie nic nie kupować a już na pewno książek (nie częściej niż 2x do roku) i zero mang/komiksów a i może to co mam to sprzedać, bo mała suma pomnożona przez rok daje już znaczną kwotę. Istnieje inna opcja, znajduję pracę na pół etatu za te 900 zł, wtedy stać mnie na przyjemności i jeszcze odkładam większą kwotę.

Mój kolega szuka 15 lat pracy i nie znalazł a jest z niego bardzo inteligentny i przebojowy facet, wszędzie sam się porusza i taka złota rączka z niego – moje szanse na znalezienie pracy w dobie kryzysu -30% (minus trzydzieści prc). Ciągle liczę na ten JavaScript ale wiem, że bym musiał z nim spędzać tą godzinę dziennie/ codziennie minimum x parę lat (?) – na razie inteligencja finansowa, zdrowie, psychologia, tematy pomocne w życiu i angielski, to mnie głównie zajmuje a na resztę kolokwialnie nie ma energii (fizycznej i psychicznej) a i czas stanowi duży problem.

C.D.N.

2 myśli na temat “Plan warty mln”

 1. Łapki w dół to ona ma nie za to że jest niepełnosprawna tylko za swoją wredność i podłość.Widzi wszystkich tylko nie siebie,wkoło wszystkich krytykuje.Jedzie po ludziach ,,aż miło,, a wszystko uchodzi śmierdzielowi płazem bo biedna kaleka.Ja też jestem niepełnosprawna ale nie zakładam sobie kanału na yt aby jechać po innych ludziach.

  Polubienie

  1. Mało oglądam Ostre Video i nie wiem czy ona kogoś krytykuje… Praktycznie przez rok oglądałem jej dwa filmiki…
   Zresztą przez te pierdzielone reklamy ostatnio nie oglądam go wcale…
   Takiej Magdy nie znam jak piszesz i ani mi w głowie zgłębiać temat gdyż maszyny mnie za bardzo wysysają ;-/
   Ja też czasem pojadę po zdrowym koledze ale go lubię i nawet kasą czasem go wesprę rzadko a jednak…
   Mi Magdzie Tobie Mariolu należy chyba nam się praktykowanie odpuszczenia i wybaczenia no i mniej internetu bo ten cały cyberświat w nadmiarze szkodzi.
   A YouTube dobry do nauki – no tak tylko te wredne reklamy namawiające do złego, heh…

   Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: