Tik – Tok rynków

W końcu troszkę głębiej zaczynam łapać cykle rynków (na przykładzie metali szlachetnych), dzięki pewnej książce którą czytam – być może wspomnę o niej we Wrap-Up marca ;). Wczoraj był ładny dzień, dużo słońca i nawet z rana fajna temperatura (4C). Widziałem kilka fajnych dziewczyn – w tym myślę bardziej o 2 – 3. Tak zdecydowanie muszę jeszcze raz tam zawitać – te uwodzicielskie spojrzenie tej dziewczyny zabrało mi dzisiejszy cały poranek.

Przyznam się bez bicia, uwielbiam ciemne włosy od ciemniejszych brązów do czerni. Wczoraj już nie miałem siły dodać wpisu. Dlaczego „Tik-Tok rynków” gdyż dzięki firmie Robert T. Kiyosaki wiem co ile przychodzą zmiany na rynku złota/srebra i w jakich latach występują – teraz mamy przeszacowane złoto, może cena jeszcze wzrośnie? Hmm być może, gdy nadejdzie duża inflacja to cena automatycznie poszybuje jeszcze do góry.

Obecnie kg złota to 206.000 zł (od sprawdzenia tydzień dwa temu wzrosła o ponad tysiąc!) – LoL za to można kupić mieszkanie a mnie nawet nie stać na 100 g tego kruszcu, co tu mówić w obecnej chwili nawet 10 g nie kupię. Następny Tik – hmm kiedy? No właśnie poczytajcie książkę co ja Wam będę pisał ;D

Teraz tylko dbanie o Mamę. Mówiłem? Zostałem po raz 3ci (4ty?) wujkiem – mojemu starszemu bratankowi urodziło się dziecko, córeczka. Nawiasem on to wie kiedy wymierzyć – po mału zbliżamy się do 13 nastej pensji. W sumie to nie wiedziałem, że żona mojego bratanka jest w ciąży – urodziła parę (2 – 3 ?) dni temu. Tylko dlaczego bratanek nawet życzeń Świątecznych nie złożył swojej Babci? Nie ładnie!

Ok pora coś zjeść!

C.D.N.

2 myśli w temacie “Tik – Tok rynków

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: