Ludzie: Booktuberzy „Olga”

Witam, nie, nie będzie to opowieść o osobie Booktuberki/ Blogerki Olgi z „Wielki Buk” tylko krótka grafika na temat jej postępów czytelniczych z krótkim (naprawdę), komentarzem z mojej strony. Grafika z GoodReads. Postanowiłem wziąć na „dywanik” statystki książkowe – w końcu jakiś wpis trzeba dodać gdy brakuje pomysłów ;). Mam nadzieję, że nie czynię nic zdrożnego… Zapraszam!

Wielki Buk 2019 Books

Powiem tak, wklejenie grafiki obrazującej przeczytane tytuły byłoby sporym wyzwaniem dla mnie, Waszych oczu i WodrPress, że pominę tą cześć.

U góry macie mój wynik (z komiksami), wyglądam przy Oldze jak mysz przy kocie. W sumie Wielki Buk przeczytał 4x więcej stron niż ja i to stron książkowych, 100% literatury (nie poradników i komiksów).

To jest doprawdy prawdziwy czytacz! Olga czyta jak dla mnie literaturę zbyt ciężką, mroczną – kryminał, dramat, reportaż. Bynajmniej tak sądzę po tytułach i okładkach

Kanał Wielkiego Buka ma 20k+ subskrybentów na YouTube a jej filmy są robione z dużą starannością z pomysłem i super jakością – ja mam w porównaniu do Olgi warsztat „dachowca”…

Może jej literatura mi nie odpowiada gatunkowo ale czuję dla niej szacunek za mądrość, profesjonalizm i osiągnięcia czytelnicze – kiedy ona to czyta i jeszcze produkuje filmy i prowadzi Bloga?! LoL!

Nic to tyle w tym temacie, a Wam mogę życzyć takich osiągnięć w czytaniu jakie ma Olga z Wielkiego Buka – jak dla mnie prawie ideał a na pewno marzenie czytelnicze!

Cześć!

7 myśli na temat “Ludzie: Booktuberzy „Olga””

 1. „Tu akurat piję do jednej mojej widzki i czytelniczki bloga…
  A masa takich jełopów na internecie a że jestem wrażliwszy od zdrowych”
  Widzisz, mój chłopak też jest bardzo wrażliwy, macie coś wspólnego, pyta czy ten jełop to jest pod moim adresem?
  Jest ciekaw czy ten ptyś z psiakiem, nie moje określenie, będzie miał odwagę powiedzieć mu to prosto w twarz na osiedlu.

  Polubienie

 2. Obserwuję ją na YT od 2017 roku. Od kilku miesięcy znowu regularnie patrzę jej nowe filmy. Mimo, że większość książek i tak pewnie nie przeczytam to się miło to słucha.
  Mały protip: jak dla mnie mówi za wolno dlatego też oglądam jej filmiki zawsze od zawsze (!) Na przyśpieszeniu 1.5x. polecam sprawdzić

  Polubione przez 1 osoba

  1. Ja oglądam tylko kursy programowania i kodowania na przyspieszonym i to nie zawsze chociaż ostatnio tego spróbowałem. Od dłuższego czasu mało oglądam YouTube głównie jakieś filmiki o giełdzie i gospodarce może czasem o oszustach… W sumie na razie wiem co kupować z książek bym musiał mieć chyba kilka tysięcy żeby to chęć zaspokoić więc na razie nie oglądam boks YouTuberów. Ale Olga ma naprawdę ładną jakość filmów dobre oświetlenie i bardzo ładne miniaturki nie wiem czy jest tak wszechstronnie utalentowana czy jej ktoś pomaga…
   W sumie mam tylko kilku boks YouTuberów w znajomych na GoodReads. A poza tym to infografika wyszłam nie za mała chyba muszę podzielić na dwie części ale to przy kolejnym wpisie być może jutro albo dopiero w poniedziałek.

   Co to dzisiaj masz wolne?
   Okej pora zająć się życiem cześć

   Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: