BOOK HAUL – PROZA 2020 STYCZEŃ

Ktoś mi powiedział kupuj, i kupiłem! Zapraszam na liczący parę pozycji Book Haul w którym znajduje się masa fantastyki i jedna z gatunku akcja – przygoda (zdradzę autora Clive Cussler) – notabene tą książkę kupił i przeczytał mój kumpel który czyta średnio 70+ stron dziennie. Ja dzisiaj „skromne” 50 str, zmiażdżyłem, wczoraj było gorzej tylko 20+ stron – mam plan, czytać minimum 20 stron książek dziennie.

Oto 8 książek od fantasy, poprzez sci-fi do akcja – przygoda – kryminał:

Book Haul 2020 styczeń

Już od dawna chciałem nabyć „Zakon Drzewa Pomarańczy”, podobno o smokach choć sam do końca nie wiem – nabyłem od razu dwa tomy! Star Wars Battlefront „Kompania zmierzch” i „Oddział Inferno” postanowiłem kupić ze względu na to, że kiedyś grałem w te gry, a że w gry już grać nie będę (przynajmniej przez najbliższe lata a może już na zawsze?) oraz ze względów finansowych no i coś SF by się przydało a Gwiezdne Wojny nawet lubię.

„Szalejący Dżokerzy” czyli III tom Dzikich Kart – mam dwa wcześniejsze, a że postanowiłem kupić całą serię (choć widzę już znika po mału z księgarń), nie mając nieograniczonych funduszy kupiłem tylko jeden tom. „Nożownik” tu zachętą był kolega który chyba Nożownika przeczytał w trzy dni, LoL!

„Ciekawe czasy” od Terry Pratchett z serii Świat Dysku Saga o Rincewindzie, nabyłem z takiego powodu, że po prostu chcę przeczytać wszystkie tomy tej Sagi (ogólnie wszystkie dzieła z Świat Dysku). „Śmiertelne maski” Jim Butcher – na ten piąty tom polowałem już od dłuższego czasu, pamiętam okres gdy nie był dostępny w księgarniach i może pojawił się w 2019 (?) albo wcześniej a ja jakoś go nie mogłem zahaczyć aż w końcu przyszła okazja!

Przyszły mi jeszcze 4 książki ale z tematyki samorozwoju szeroko pojętego których nie chcę tu pokazywać, może kiedy indziej? Nic to musi Wam starczyć – albo i mnie.

Koniec.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: