Atak wyprzedzający!

A więc trochę ochłonąłem i przemyślałem sprawę z Mike Mayk-iem i powiesz szczerze zrobiłem na nim atak wyprzedzający i kompletną anihilację. Mając konto na YouTube doświadczyłem od różnych osób, wpierw pytań, później aluzji, zaczepek, a w końcu dokuczania i życzenia chorób wszelakich w tym wyśmiewania się ze śmierci mojego pierwszego pupila. Mówiąc kolokwialnie Mike Mayk wtrącił się w złym momencie w rozgrywkę między mną a Mońkiem…

Dalej uważam, że Mońkowi należały się te wpisy o naciągnięciu mnie na streamy i nic tego nie zmieni. No właśnie Mike Mayk, dość inteligentny człowiek, zaczął bronić Mońka wytykając mi zmianę poglądów i twierdząc, że mnie zna – Ja też znam Arnolda bo oglądałem jego filmy z serii Terminator. Taka złośliwość z mojej strony, żeby kogoś znać potrzeba lat rozmów a i to za mało jak się przekonałem z jednym kumplem.

Więc gdy Mayk wyciągnął mi „bogatą” mamuśkę i coś w stylu żebym więcej nie jeździł po kumplu (Mońku) bo mam własny rozum i nie musiałem się na streamy zgadzać – sorki w tamtym momencie myślałem, że to będzie sielanka, kasa sama będzie płynąć a ja będę spędzał mile czas z widzami grając w odprężające gry, zresztą byłem podłamany po śmierci Taty, kolega trafił w 10. Co okazało się mordęgą która ciągnąłem parę lat – jeszcze jeden sub itd. Bardziej poczułem niż pomyślałem, że Mike Mayk zmierza w równi pochyłej do wyszydzania, krytykowania i w końcu hejtowania – nastąpił atak wyprzedzający i całkowita anihilacja przeciwnika (wyzwanie od g. i dodanie do spam).

Nie wiem jakby nasza znajomość się rozwinęła z tym czytelnikiem czy w końcu by mnie shejtował ale miałem serdecznie dość jeżdżenia po mnie jak po łysej kobyle. Tak wię jeśli nie miałes aż tak złych intencji choć byłes mocno irytujący, przepraszam.

Nie wiem jak Cie odblokować gdyż nie znam się na WordPress tak dobrze – wiem że niby powinna być gdzieś lista zablokowanych na zdrowy rozum. A i nie ugiąłem się pod naporem hejterów gdyż w sumie było ich 3 – jakaś agresywna dziewczyna, D3mentoor (nazwa co najmniej milusińska) no i Moniek którego nie zablokowałem ze względu na naszą znajomość. Jeśli ktoś podpowie Mike Mayka odblokuje niech się wypowie – jeszcze raz sorry Mike ale siadły mi nerwy…

Dlaczego YouTuberzy są tacy zadufani i chamscy? Gdyż spotykają się często z hejtem i hejtu jest często więcej niż dobrego słowa a człowiek jest tak skonstruowany, że bardziej pamięta złe słowo. Dlatego będąc po drugiej stronie mam do twórców głęboki szacunek choć czasem coś głupiego napiszę – też się zdarzy ale bardzo rzadko.

Tyle Cześć!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: