Podsumowanie finansowe – grudzień 2019

Postanowiłem dodać na ten Blog podsumowanie finansowe miesiąca grudnia – oczywiście moje podsumowanie. W tym miesiącu było na bogato i na pewno tak nie będzie, bynajmniej do pierwszych Świąt albo nawet grudnia. Na miesiąc nałożył się dochód jaki uzyskałem, ze sprzedaży stuffu na pewnym serwisie aukcyjnym. Na pewno nie był to handel tylko sprzedaż starych rzeczy po – 50%. Dodatkowo dostałem prezent pod Choinkę w wysokości coś 100 zł z hakiem. Wszystko to zaowocowało największą i pierwszą pozycją, jaką? Moniek już wie 😛

Powiem tak, dałem 500 zł na Święta i jeszcze na prezent 50 zł, Mamie. Wyposażenie domu to głównie kalendarz formatu A4 na 2020.

Zdziwiłem się, że na kuriera tyle idzie, 100+ zł. Nauka to dwa kursy o finansach. RTV/AGD to chyba termometr elektroniczny który dziwnym trafem, zawsze wskazuje mi 25 C. Abonamenty to Legimi z którym skończyłem dopiero w styczniu – jak się okazało, złodziejska firma (czy my klienci jesteśmy krówkami do dojenia?).

I to tyle w temacie. W styczniu powinno być dużo skromniej, choć też wydatki są… Czy jutro wpis – jutro Niedziela, więc jeśli będę miał ochotę, jeśli będzie temat a może nic nie będzie, odpocznę sobie.

Cześć!

4 myśli na temat “Podsumowanie finansowe – grudzień 2019”

    1. Chyba zdjęcia pokazałem na tym moim drugim blogu wiesz w którym tutaj nie pisz jego nazwę kolejny Bookhaul może pokażę na tym blogu ;-).
      Zależy od wyświetleń ale z tym bywa różnie jak już myślałem że się rozkręca to spada do zera…

      Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: