Nacisk na Blogi: Blog Informatyczny od strony technicznej

Postanowiłem większy nacisk położyć na moje cztery Blogi i choć dodawać po jednym wpisie raz na tydzień/ dwa. Zapraszam Was bardzo serdecznie na mojego Bloga Informatycznego który jest bardziej techniczny niż ten który stawia na luźną pogadankę.

Informatyczny Bełkot: https://informatycznybelkot.wordpress.com/

Na nim tips&tricks HTML, CSS, jQuery i nie tylko 😉

Nie ukrywam że zamierzam tamten Blog rozwijać i dzięki temu mieć motywację do nauki gdyż najlepsza nauka to uczenie innych!

A co u mnie jak nauka, jak życie?

Po zastoju w YouTube nagrałem jeden filmik który mnie korcił – tak będę nagrywał filmy ale okazjonalnie bez parcia czyli gdy mi się zachce i będę nudził.

Uruchomiłem też kolejny Blog o którym tu nie wspomnę tylko powiem że to taki Blog około Finansowy. Akurat jestem w ciągu pisania wpisów – Blogi to jednak świetna sprawa!!!

Zastanawiam nawet się nad wykupieniem dla jednego Bloga najtańszego abonamentu tylko że to koszta około 180 zł na rok – w sumie mam do wydania 400 zł na Święta dla siebie i nie wiem na co to przeznaczyć, ciągle się waham pomiędzy tanim kursem/ drogimi kursami/ droga grą planszową/ podkoszulkami i rękawiczkami/ książką.

Muszę dokładnie sprawę przemyśleć – 500 zł oddaje do wspólnych finansów aby były bogate Święta.

Czytam też kilka książek od psychologi poprzez dietę długowieczności do finansów.

Jedna z książek – bardzo ciekawa:

Dalej zawalam nocki ale usilnie z tym walczę… Staram także uczyć się języka informatyki czyli angielskiego choć różnie to wychodzi – zaprzągłem do tego darmową aplikację „Duolingo„.

Zdecydowanie za bardzo się rozdrabiam! Mówiłem? Sprzedaż strony tej firmie dla której robiłem w ciemno nie wypaliła gdyż firma już nie istnieje, był tylko jej duch na Google. Ale już dopracowuje stopkę i szukam kolejnej firmy – będę musiał się przełamać i złożyć ofertę przez telefon i jednak będę musiał założyć hosting choć za ta złotówkę na rok.

OK Cze 😉

2 myśli na temat “Nacisk na Blogi: Blog Informatyczny od strony technicznej”

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: