Nauka i przed Wszystkich Świętych

Więc tydzień nie zaczął się od zakuwania lecz od wypadu na grób Taty i Siostry (siostra starsza o około 18 lat), grabiłem, myłem, czyściłem i zapalałem znicze, Mama się ucieszyła, że tak sprawnie mi to poszło – ona tylko ułożyła kwiaty, trochę przetarła pomnik i ułożyła ładnie znicze i wiązanki. Notabene do wytarcia pomnika po czyszczeniu na mokro dobry jest papier toaletowy, nie zostawia smug.

Dziś jeszcze czeka mnie spacer z psiakiem (chyba dość krótki gdyż zimno) no i biorę się kolejny raz za powtarzanie przykładu z grą „kamień, nożyce, papier” w JS od WebSamuraj na Udemy. Chciałbym wykuć prawie że na blachę ten przykład a raczej zrozumieć jak jest tworzona ta gra i funkcje oraz obiekty.

Żałuję że w ogóle nie ma książek do JS na Legimi a przynajmniej ostatnio takich nie znalazłem a z chęcią bym poczytał. W ogóle postanowiłem zwiększyć średnią długość czytania z Legimi do 1 godzinny dziennie gdyż ostatnio wyszło mi 30 minut. Nie powiem, że czytałem tylko 30 minut dziennie gdyż dość długo czytałem książki papierowe (po 1+ godz).

Właśnie muszę powalczyć z depresją na sposób Beaty Pawlikowskiej i napisać listę zadań w kalendarzu. Jeszcze czeka mnie śniadanie i golenie się – dziś znów zasiedziałem się przy PC, pisanie jednego artykułu na innego Bloga głównie.

WeSamuraj proponuje aby samemu przerobić przykład z „papier, kamień, nożyce” ale to może po kilku dniach powtarzania. Ostatnio usnęło mi się gdy przerabiałem ten materiał, a bynajmniej odpływałem gdy go oglądałem. No tak koncentracji to ja nie mam jak czegoś/ kogoś słucham – dzięki chorobo i leki też dzięki!

Niby taka prosta gra a jest trochę zawiłości i spora dawka kodu nawet tego CSS a zaledwie składa się z 3 zdjęć, przycisku i „tabeli wyników”. No nic pora się zbierać, psiak też chce mieć coś od życia!

Cześć!

6 myśli na temat “Nauka i przed Wszystkich Świętych”

  1. Dziękuję ale za wolno mi ta nauka idzie… Za późno wstaję za późno chodzę spać a gdy jest słońce mam energię gdy zajdzie energia spada całkowicie – muszę zmienić ten stan rzeczy, ciągle z tym walczę ale mam złe nawyki…
   Pa!

   Polubione przez 1 osoba

   1. Rano pobudka, wskakujesz na drążek w drzwiach, podciąganie, wyjście z pieskiem, krótkie, później będzie dłuższe, otwierasz okno nastawiasz 18 ćwiczeń harmonii Qi Gong, budzisz energię. Jesz śniadanko smaczne, to co lubisz, kokosisz się wygodnie w fotelu czy przy kompie i jedziesz z nauką. Później dłuższy spacer z pieskiem… Dasz radę ze wszystkim. Proszę napisz mi jak Ci na imię?

    Polubione przez 1 osoba

   2. Ziemowit;-) tylko że ja uwielbiam długie spacery z rana a psiakowi nie odmówię bo też uwielbia… Wiesz popołudniu dokucza mi schizofrenia i wtedy się męczę bo wtedy na moim osiedlu masa ludzi chodzi… Zresztą uwielbiam ranne słońce i mógłbym chodzić nawet 3 godziny!
    A pöźniej 3x tydzień muszę iść na zakupy +- godzinę mi to zajmuje a w dni wolne lekarze Mamy i inne sprawy… Tak więc naukę zaczynam po 13… Poza tym uwielbiam młode kobiety ale lubię bardzo ze wszystkimi pogadać – dziewczynami i kobietami od 13 do 90 lat. Niestety te w odpowiednim wieku nie chcą często się odezwać ;-( mam parę sympatii 20+ ale unikają mnie… Nie ma to jak być chorym i nie pracować i być bez kasy… A nauka tak się ciągnie niemiłosiernie długo i to jeszcze mieć czas i energię na nią. Mój limit to godzina 16 jeśli chodzi o naukę z komputera… Pa

    Polubione przez 1 osoba

   3. Ziemek czy sądzisz, że kiedyś ta nauka skończy się i przyniesie plony w postaci intratnej pracy przy kompie? A dziewczynami nie zajmuj sobie teraz głowy. Aby wiązać się z kimś trzeba wiedzieć co się ofiaruje tej drugiej osobie swoim życiem, samym sobą. Pomyśl o tych dwóch sprawach, które poruszyłam.

    Polubienie

   4. Oj nie wiem idzie jak krew z nosa ta nauka…
    Ale robię www dla pewnej firmy, może zaakceptują mój projekt i wpadnie 100 zł…
    Masz na myśli też pieniądze – czy to ukryta sugestia? Jeśli chodzi o te ofiarowanie to sądzę że ludzkość by wyginęła gdyby miała być aż tak dojrzała aby się wiązać.
    Sądzę że 90+% par nie wie co ofiaruje drugiej osobie i są z sobą bo skąd ma to wiedzieć osoba przed 30 a może i 50.
    Wg mnie wiąże się po to aby czuć ciepło drugiej osoby, mieć wsparcie, miłość, aby miał kto podać pić gdy jest się chorym i aby było z kim pogadać.
    Nie można patrzeć na jakieś ofiarowania albo się kocha albo nie kocha a interesy zostawmy biznesmenom …

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: