senny dzień – darmowy angielski – bootstrap 4 – Udemy – moje jabłka – zakupy – DAILY BLOG PROGRAMISTY

Jeszcze dziś z rana poprawiałem zlecenie “okienko Twitter” i jakie było moje zdziwienie jak kontrahent wystawił mi ocenę. I to od góry do dołu same 5/5 😎😃👍

Drzemka

W sumie z rana nie chciało mi się uczyć Bootstrap 4, więc postanowiłem znów sięgnąć po inny kurs i wypadło na darmowy angielski z Udemy. Chciałem posłuchać filmików i przyswoić sobie słownictwo i jeśli da radę gramatykę. Ale nie było mi dane gdyż kurs zaczął się testem złożonym z 20 pytań które mnie zniechęciły gdyż po prostu były ciężkie a na tablecie, obsługiwało się test nie wygodnie – trzeba było przewijać okno gdyż odpowiedzi do każdego pytania było po sześć.

W międzyczasie zadzwonił kumpel i gadaliśmy ale nagle poczułem duże zmęczenie i myślałem że gadamy 10 – 15 minut a się okazało że zleciało ponad 40 !! Musiałem kumpla przeprosić gdyż usypiałem i tak skończyła się moja nauka angielskiego…

… obudziłem się ponad dwie godziny później.

Zakupy

I trzeba było już wyjść z psiakiem a przy okazji iść na zakupy. Poszło nam 147 zł – wszystko drogie z słodyczy to tylko czekolada gorzka i ciasto. Zero jogurtów słodzonych, napoi, wód słodzonych gazowanych itp. Same podstawowe produkty – no może z ekskluzywnych to Mozarella x4 i serki wiejskie x5.

Ostatnio z naszego sklepu zasmakowały mi bułeczki kukurydziane, smaczne z nasionkami, miękkie a jednocześnie gęste. Po napisaniu wpisu zjem sobie jedną z masłem 😎

Wieczorkiem

Pod wieczór przerabiałem kurs Bootstrap 4 z Udemy – tak mój kochany Bootstrap, 7 minut materiału wideo zajęło mi 40 – 60 minut gdyż wysyłałem kod na GitHub za pomocą linii komend Git.

Jabłko

Ostatnio zrywaliśmy jabłka z drzewa z naszego ogródka i postanowiłem dziś spróbować jednego, wcześniej jadłem racuchy i piłem kompot. I skosztowałem wyjątkowo czerwonego późnego mojego jabłka – czerwoniutkie w miarę duże, ani nie twarde ani zbyt miękkie i kruche a przede wszystkim bardzo smaczne – super smaczne jabłko/jabłka !!!

Zaraz pójdę po następne !

Freelancer

I chciałem się Wam pochwalić oceną jaką dostałem jako wolny strzelec od kontrahenta 😃😎. Dla ciekawskich – na razie staram się w kilku ofertach ale szanse mam marne bo są bardziej utalentowani Front End Developerzy z większym doświadczeniem. Być może dostanę zlecenie od tego kontrahenta ale czy podołam i wystartuję w przetargu tego nie wiem.

Tak więc zanosi się, że w tym tygodniu te 90 zł będą jedynym zarobkiem.

ocena oferia

Staty i Koniec

Przepracowane: 40 min; Nauka: 1godz 10min; Przeczytane strony: 0;

Kroki: 6641; Pkt. kardio: 10; Wypite kawy: 1; Pobudka: 8:30;
Kreatyna: brak suplementacji;Ćwiczenia: Nie;
Schody/piętra: 8; Reszta suplementów: Tak; Waga: brak pomiaru(124,8kg);

Dobranoc i do jutra po Angielsku 😉

Więcej na: http://programista-blog.pl/

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: