Przesadziłem z kawą. Minął pierwszy tydzień w pracy.

No i znów spać nie mogę, 3 kawy za dnia zrobiły swoje… Ostatnio moim paliwem została kawa expresowa Jacobs Latte za złocisza z hakiem. Pomaga mi skupić się w pracy, mieć do niej siłę i smakuje wyśmienicie! A skutki picia w niedzielę widzicie teraz, piszę post o prawie 1 w nocy…

I tak minął pierwszy tydzień pracy, poszło mi całkiem nieźle, tak myślę bo szefowa jest zadowolona. Pracowałem od 2 do hmm 8 godzin na dzień i te 8 godzin dlatego że chciałem. Zrobiłem jedną stronkę na gotowo i jutro, ups, dziś rano powinienem dostać zdjęcia i teksty oraz dane FTP do serwera/ hostingu. Muszę chyba jeszcze czcionkę zmienić ale to zobaczę z rana tzn o 9 – 10, gdyż wcześniej czeka mnie obowiązek wyjścia z pupilem. Tak więc chrzest w pracy przeszedł prawie gładko nie licząc tej daremnej funkcji w JavaScript którą to wykonałem. Szefowa od wtorku zostawiła mnie samemu sobie cóż robota ma być zrobiona a ona nie musi jej 3x dziennie doglądać.

Przed mną kolejny tydzień w pracy, nie wiem tylko jak powiem szefowej że na 8 zdjęć z Adobe Stock musi wydać z 80 euro… W ogóle ten tydzień zapowiada się masakrycznie gdyż upały rzędu 32 – 34 stopni z pewnością dadzą mi się we znaki. W sumie zastanawiam się nad wzięciem urlopu w dwa najgorętsze dni.

Cóż życzcie mi powodzenia ;-).

Dobranoc!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s