Migracja z YouTubea na Bloga czyli więcej Nauki mniej Hobby!

I postanowiłem migrować z YouTube na Bloga! Pewnie jesteście ciekawi dlaczego?? W sumie powodów jest parę w tym jeden główny „zarobki” i brak czasu na inne rzeczy. Kolega uświadomił mi że w przeliczeniu godzin do zarobków zarabiam mniej przez miesiąc niż żebrak w niedzielę pod kościołem i to mnie uderzyło z taką siłą, że postanowiłem rzucić YT i zająć się naukę kodowania/programowania/projektowania/testowania.

Zamiast robić YouTube-a 7 dni w tygodniu od tego tygodnia uczę się 6 dni w tygodniu a niedzielę mam na odpoczynek. Poza tym co 2 tygodnie będę sobie robił luz i przez tydzień mało lub wcale się nie uczył tylko odpoczywał tak abym się nie zajechał nauką jak YT. Nie powiem poznałem fajnych ludzi YouTuberów jak i widzów, którzy mnie wspierali mentalnie jak i finansowo ale nie mam już złudzeń z 600 subskrypcji przez 4 lata to prognozy są pochmurne… Dziwię się nawet że ja tyle dostawałem od ludzi na Patronite gdyż znam YouTuberów z 100k widzów którzy mają o 50% mniejsze dotacje od fanów niż ja.

Główne postanowienia: nauka angielskiego, HTML/CSS oraz JS/jQuery oraz Pythona. Gdy tylko skończę kurs CSS biorę się za również anglojęzyczny Bootstrap 3.x.x albo nawet od już zaczynam tworzyć strony z autorskim gridem i wystawiam na TemplateMonster .

Obecnie uczę się z Net Ninja (HTML/CSS – YT) ale mam też kursy na Udemy i StrefaKursów oraz z 4 kanały na YouTube (Angielski, HTML/CSS, JS, Python).

Oraz zapomniałem o najważniejszym uwielbiam pisać teksty, marzy mi się też wyrobić dryg w pisaniu artykułów. Poza tym zapraszam na mojego Twittera .

(Zdjęcie: The Net Ninja – YouTube)

Net Ninja#01-min

2 myśli na temat “Migracja z YouTubea na Bloga czyli więcej Nauki mniej Hobby!”

  1. Bądź kreatywny Ziemo 🙂
    Rozwiń bloga na jakiś ciekawy sposób. Nie tylko w stronę informatyczną. Niekoniecznie w formie pamiętnika.
    Nic nie stoi na przeszkodzie – jeśli nałapiesz stałych Czytelników – żeby dorzucić Patronite także do bloga ;).

    Powodzenia!

    Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s